Аргентина зафіксувала "найспекотніші дні в історії"

1 тиждень тому нараз 21

КИЇВ. 14 січня. УНН. В Аргентині та сусідніх країнах Південної Америки зафіксували рекордно високі температури. Регіон виснажений історичною спекою. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.

Цитата

"Практично вся Аргентина, а також сусідні країни, такі як Уругвай, південь Бразилії та Парагвай, переживають найспекотніші дні в історії", - повідомила метеоролог офіційної Національної метеорологічної служби Сінді Фернандес.

Деталі

За даними метеорологічної служби, у багатьох містах зареєстровані найвищі температури з моменту початку реєстрації, а в деяких зонах температура сягає 45 градусів за Цельсієм.

"В Аргентині від центру Патагонії до півночі країни фіксуються теплові значення, що досягають або перевищують 40 градусів", - сказала Фернандес.

Спека та тривала посуха вдарили по посівах у країні, що виробляє зернові, хоча є надія, що очікуване наступного тижня зниження температури принесе період дощів, який охолодить як рослини, так і людей.

Фернандес зазначила, що в середині літа у південній півкулі над Аргентиною утворилася тепла повітряна маса.

"У нас багато днів ясного неба, коли сонячна радіація дуже інтенсивна, і в контексті сильної посухи Аргентина переживає близько двох років, - сказала вона. - Це означає, що грунт дуже сухий, а суха земля нагрівається набагато сильніше, ніж волога".

#RÉCORD | A las 16h, Mar del Plata registró una #temperatura de 41,9°C, que se convierte en la marca más elevada de su historia.#ConVosenelTiempo #SMN150 pic.twitter.com/HZtrQ198HT

— SMN Argentina (@SMN_Argentina) January 14, 2022

13ENE | Ayer 57 ciudades del país superaron los 40°C#RÉCORDS DESDE 1961
- Temperatura máxima anual (ºC)
Río Colorado 43,4
Tres Arroyos 41,8
Ituzaingó 41,7
Cnel. Pringles 40,1
MDQ 39,6
Cnel. Suárez 39,3

- Temperatura máxima de enero (ºC)
Junín 41,6
9 de Julio 41,4
Rosario 40,6 pic.twitter.com/2tJwy4q3Qw

— SMN Argentina (@SMN_Argentina) January 14, 2022