Бельгія закрила кордони для усіх туристів з України

4 тижнів тому нараз 17

Наразі в'їзд до Бельгії з України дозволено лише за наявності "поважної причини".

Щоб обмежити поширення коронавірусу, влада Бельгії вирішила ввести заборону на туристичні поїздки до країни та з неї. До списку країн, для чиїх громадян заборонений в'їзд, внесли Україну. 

Про це повідомляє урядовий портал та бельгійська федеральна служба у внутрішніх справах.

На вказаних сайтах зазначається, що нові правила в'їзду діють як для невакцинованих, так і для щеплених громадян України. Так, урядовий портал зарахував Україну до категорії країн з дуже високим ризиком через COVID-19.

Зауважимо, на сайті бельгійської федеральної служби з внутрішніх справ, відповідальної за прикордонні питання, не вказується, з якої саме причини Україну вилучили зі списку. Можливо, це пов’язано з тим, що Рада Європи вилучила Україну зі списку безпечних країн для подорожей.

Нині в'їзд до Бельгії з України дозволено лише за наявності "поважної причини". Йдеться про українців, які працюють, навчаються чи їдуть на лікування до країни тощо.

Нагадаємо, Євросоюз офіційно виключив Україну із "зеленого списку". Про те, чи зможуть тепер українці потрапити до Європейського Союзу - читайте за цим посиланням. 

Читайте також: 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.