Блінкен: Путіну судилося програти

2 місяців тому нараз 33

Розв’язана кремлівським лідером війна проти України приречена на поразку, і навіть попри отримання контролю над деякими українськими містами, Путіну судилося програти через мужність і жорсткий опір українців.

Про це заявив у неділю в інтерв’ю CNN державний секретар США Ентоні Блінкен, повідомляє Укрінформ.

«Просто виграти битву – це не виграти війну. Захоплення (Путіним – ред.) міст не означає, що він завоює серця та розум українського народу. Навпаки, йому судилося програти», - наголосив глава американської дипломатії.

Блінкен зазначив, що Путін, на жаль, має військовий потенціал, щоби продовжувати агресію, однак і українці проявили неабияку мужність та готовність протистояти цьому.

«Український народ продемонстрував, що не дозволить підкорити себе ні Володимиру Путіну, ні російській владі», - підкреслив держсекретар США.

Також він додав, що ця боротьба може тривати певний час, тоді як страждання й жертви з боку українців є реальною трагедією вже сьогодні.

Як повідомляв Укрінформ, державний секретар США Ентоні Блінкен відвідує зараз країни Європи. Раніше цього тижня він відвідав Бельгію, де взяв участь у міністерських зустрічах у форматах НАТО, ЄС і G7, а також Республіку Польща. В неділю він перебував у Молдові, після чого вирушає до Литви, Латвії й Естонії.

З 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками.

Переглянути джерело