Британська королева Єлизавета вперше після перебування в лікарні з'явиться на публіці

3 тижнів тому нараз 22

КИЇВ. 11 листопада. УНН. За словами Букінгемського палацу, королева Великої Британії Єлизавета відвідає в неділю службу в День поминання під час свого першого публічного виступу з того часу, як минулого місяця вона провела ніч у лікарні, після чого лікарі їй порадили відпочити. Про це пише УНН з посиланням на агенство Reuters.

Деталі

Минулого місяця 95-річна королева вперше за багато років провела ніч у лікарні.

Згодом їй порадили відпочити і останні кілька тижнів вона виконувала легкі обов'язки, у тому числі проводила віртуальні аудієнції.

"Королева відвідає щорічну службу в День поминання у Кенотафі в неділю, 14 листопада, - йдеться у заяві Букінгемського палацу про церемонію поминання загиблих та поранених у ході конфлікту.- Пам'ятаючи про нещодавню пораду своїх лікарів, королева вирішила не відвідувати службу Генерального синоду та сесію відкриття у вівторок, 16 листопада".

Доповнення

Єлизавета, королева 15 інших королівств, включаючи Австралію, Канаду та Нову Зеландію, яка наступного року відзначає 70-річчя на троні, відома своїм міцним здоров'ям.

Королева, яка регулярно виконувала офіційні громадські обов'язки, незважаючи на свій вік, відмовилася від участі у заходах, включаючи саміт COP26 з клімату та візит до Північної Ірландії, як запобіжний засіб після недуги, не пов'язаної з COVID-19.

Однак у палаці заявили, що найстаріший монарх у світі має "твердий намір" бути присутньою на головній національній службі пам'яті ветеранів.

Спадкоємець престолу принц Чарльз, сказав про королеву, що "з нею все гаразд", коли його запитали, про здоров'я матері.