Більшість областей "червоні": у яких карантинних зонах перебувають регіони України

2 місяців тому нараз 25

Станом на 5 листопада лише три області із "жовтим" рівнем епіднебезпеки.

В Україні станом на 5 листопада три області перебувають у "жовтій" зоні, шість - у "помаранчевій", 15 регіонів та місто Київ відповідають "червоній" зоні епідемічної небезпеки. 

Про це свідчать дані МОЗ.

За добу в Україні від COVID-19 померли майже 700 людей: статистика на 5 листопада

Так, "жовтими" наразі є Закарпатська, Кіровоградська, Тернопільська області. До "помаранчевої" зони наразі належать Вінницька, Волинська, Полтавська, Харківська, Черкаська, Чернівецька області. "Червоних" регіонів, на жаль, найбільше:

 1. м. Київ
 2. Дніпропетровська,
 3. Донецька,
 4. Житомирська,
 5. Запорізька,
 6. Івано-Франківська,
 7. Київська,
 8. Луганська,
 9. Львівська,
 10. Миколаївська,
 11. Одеська, 
 12. Рівненська,
 13. Сумська,
 14. Херсонська,
 15. Хмельницька,
 16. Чернігівська області.

Нагадаємо, голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, народний депутат від "Слуги народу" Михайло Радуцький припустив, що Харків може перейти до "червоної" зони.

Подолати пандемію допоможуть вакцини проти коронавірусу. У цьому контексті, очільник МОЗ Віктор Ляшко закликав вакцинуватись українців та пояснити необхідність щеплення своїм рідним та близьким, аби ті теж вакцинувалися.

Якщо раптом ви досі сумніваєтеся, чому необхідно зробити щеплення проти COVID-19читайте тут. 

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.