Верещук презентує стратегію інтеграції переселенців

2 тижнів тому нараз 19

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук презентує Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб на період до 2024 року.

Презентація відбувається в Укрінформі.

«Важливо, коли ми реально напрацюємо план. Нехай він буде називатися «операційний план» реальних кроків, які ми зробимо уже цього року і потім розподілимо наші зусилля на наступні роки, адже ця Стратегія спланована до 2024 року включно», - сказала Верещук.

Вона подякувала усім тим фахівцям, експертам, громадським організаціям, які допомагали напрацювати цей документ, вносили свої пропозиції щодо його покращення.

Як повідомлялося, 28 жовтня 2021 року Кабінет Міністрів схвалив «Стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження середньострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2024 року».

Ключова мета Стратегії - створення умов для інтеграції ВПО в приймаючих територіальних громадах. Документ передбачає заходи, спрямовані на усунення перешкод для ВПО у реалізації їх основоположних прав, зокрема, повного доступу до адміністративних, соціальних та інших послуг, а також про створення умов для розвитку потенціалу ВПО на новому місці проживання.