Вийшла книжка «Подих пустелі: антологія творчості українців ОАЕ»

2 місяців тому нараз 48

В Об’єднаних Арабських Еміратах до Дня української писемності та мови вийшла книжка «Подих пустелі: антологія творчості українців ОАЕ» – перше видання, створене українцями, які проживають або проживали в ОАЕ.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Українська школа в ОАЕ.

«До антології увійшли художні, публіцистичні та поетичні твори, написані громадськими активістами, учасниками Каннського кінофестивалю, стюардесами, геологами, психологами, маркетологами, священниками, педагогами – творчими особистостями, без яких важко уявити українську громаду в ОАЕ», – йдеться в дописі.

Також у дитячому розділі є твори відразу чотирьох учениць школи «Софія»: Маріанни Елві, Надії Григоращук, Анни Єреми й Тамари Співаковської, а також учениці школи «Дивосвіт» в Абу-Дабі.

«Дякуємо усім причетним до створення збірки – авторам, упорядникам та редакторам Тарасу Ващуку і Тетяні Співаковській, ілюстратору Поліні Леанович, ужгородському видавництву «РІК-У» за чудову поліграфію, а найбільша подяка – автору ідеї та меценату видання Олегу Копачу, який мало того, що надихнув на створення й оплатив друк книжки, але також прийняв рішення поширити весь тираж безплатно серед української громади в ОАЕ та міжнародних організацій», – повідомили у школі.

Зауважується, що замовити примірник книжки на території ОАЕ можна, заповнивши форму. Книжка буде надаватись замовникам у міру доставки в Емірати.

Нагадаємо, в українській суботній школі, яка діє при Українській спілці в Анкарі, розпочався новий навчальний рік.