Ворог зазнає втрат, але планує нові ракетні обстріли великих міст – Генштаб ЗСУ

2 місяців тому нараз 29

Російські загарбники планують активізувати авіацію, з метою завдання ракетно-бомбових ударів по великих містах України та промисловій інфраструктурі. Для виконання цієї мети на територію білорусі перекидаються авіаційні підрозділи Центрального та Східного воєнних округів.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

За оперативною інформацією, станом на 18:00 7 березня, сили оборони продовжують вести оборонну операцію у межах Південної, Східної та Північної операційних зон, Об’єднані сили - у східній частині Донецького операційного району. Триває охорона важливих районів та шляхів пересування, оборона міста Києва.

На решті територій, наближених до зони бойових дій, проводиться стабілізаційна операція та виконуються завдання територіальної оборони, зокрема вздовж державного кордону України.

Угруповання Повітряних сил ЗСУ здійснює відбиття зосереджених ракетно-авіаційних ударів та повітряних нападів противника, протиповітряне прикриття важливих (критичних) об’єктів України та угруповань військ.

У населеному пункті Мила Київської області підрозділ з кадирівських найманців здійснює обстріли мирного населення.

«Угруповання ворога, що діє на окремих напрямках Конотоп та Охтирка втратили до 50 відсотків особового складу. Для продовження наступальних дій потребують перегруповування та поповнення запасів», - зазначають у Генштабі ЗСУ.

За його даними, підступність ворога проявляється в тактиці терору щодо мирного населення, обстрілах гуманітарних конвоїв, що організовані українською владою, організації пропагандистських конвоїв та спробах легалізації окупаційної влади на окремих захоплених територіях.

«Морально-психологічний стан противника залишається вкрай низьким та має тенденцію до погіршення. На окремих напрямках окупанти викидають власні документи та намагаються повернутися на територію росії», - зазначають у Генштабі ЗСУ.

Як повідомляв Укрінформ, 7 березня у місті Макарів Київської області внаслідок авіаудару загинули 13 людей.

З 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками.

Переглянути джерело