Ворог поширює за кордоном фейк про єврейські погроми на Житомирщині

2 місяців тому нараз 16

Російські пропагандисти на закордонних ресурсах почали розміщувати фейкову статтю про нібито єврейські погроми в Житомирській області.

Як передає Укрінформ, про це СБУ повідомляє в Телеграмі.

"Черговий фейк від російської пропаганди: на закордонних ресурсах почали розміщувати статтю про нібито переслідування євреїв на Житомирщині. Мовляв, місцеве населення влаштовує погроми", - ідеться в повідомленні.

В СБУ назвал це "відвертою брехнею, за рахунок якої ворог намагається посіяти міжнаціональну ворожнечу всередині нашої країни".

Російські фейки вже спростував і головний рабин Житомира Шломо Вільгельм. "Україна – вільна демократична країна. Тут мирно та дружно живуть люди всіх національностей, тут виросли мої діти, які навчалися у школі, де викладають українською мовою. Про який нацизм може взагалі йтися? Я закликаю всіх відповідально ставитися до будь-якої інформації, перевіряти все через надійні і чесні ресурси, не довіряти хайповим заголовкам на сумнівних вебсайтах. Давайте будемо розумнішими і не дозволимо режисерам і технологам цієї війни втілити свої смертоносні сценарії", – заявив він.

Як повідомляв Укрінформ, радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що фейк про небажання Організації Об‘єднаних Націй називати війною дії російської федерації щодо України є інформаційною провокацією росії.

Переглянути джерело