Вчені з'ясували, коли розлучення подружжя неминуче

2 місяців тому нараз 47

Текст: Валентина Червоножка,  1 листопада 2021, 17:45

Вчені з ясували, коли розлучення подружжя неминуче

Фото: pixabay.com

Вчені з'ясували, коли розлучення подружжя неминуче

Перед одруженням люди повинні пройти підготовку та вивчити один одного, а також звички партнера.

Британські дослідники Фонду шлюбу з'ясували, в якому разі шлюб повністю закінчиться розлученням. Про це пише Mail on Sunday.

Результати дослідження показали, що подружні пари, які познайомилися в Інтернеті, у шість разів частіше розлучаються. Причому протягом перших трьох років шлюбу. А ось ті, хто зустрівся в реальному житті, більш прикуті один до одного. Вся справа в тому, що люди, які познайомилися через Інтернет, дуже часто зв'язують себе шлюбом зовсім не знаючи один одного.

"Навіть через сім років онлайн-пари розлучалися частіше, ніж ті, хто познайомився через "офлайн-канали" - 17% проти 10%. І це ще не все. Дослідження також показало, що протягом 10 років шлюбу найчастіше розлучаються люди, які познайомилися на роботі (24%). Цей відсоток навіть вищий, ніж серед пар, які познайомилися онлайн - таких 20%. А ще 19% пар, що утворилися після знайомства в барі або ресторані, розлучаються протягом десяти років спільного життя. Тоді як подружжя, яке пізнало одне одного завдяки членам сім'ї, друзям або сусідам, розриває стосунки лише в 15% випадків", - йдеться у дослідженні.