В УАФ придумали, як покарати Шапаренка за расизм

2 місяців тому нараз 22
В УАФ придумали, як покарати Шапаренка за расизмШапаренка можуть покарати грошима. Фото: Футбол-24

Микола Шапаренко та ФК "Динамо" можуть бути покарані, якщо заяву про прояви расизму від нападника "Ворскли" Ранжела буде доведено.

Прес-служба Української Асоціації Футболу відреагувала на запит Фокусу щодо розгляду справи про прояв расизму під час матчу "Динамо" - "Ворскла".

"Питання про можливі прояви расизму буде розглянуто Комітетом з етики та чесної гри УАФ. У разі встановлення таких фактів справу буде передано на розгляд КДК УАФ", - відповіли у прес-службі.

Про терміни розгляду цієї справи у головному футбольному органі країни відповісти не можуть. Що ж до санкцій, які можуть бути застосовані до "Динамо" та Миколи Шапаренка, то у пресслужбі організації посилаються на статтю 25 дисциплінарних правил УАФ. Відповідно до пункту 1 цієї статті, будь-яка особа, яка продемонструвала акт дискримінації стосовно інших учасників, може бути усунена на тривалий термін.

У разі доказів прояву расизму на трибунах НСК "Олімпійський" під час матчу "Динамо" — "Ворскла", а також гравцем столичного клубу Миколою Шапаренком, бюджет чемпіона України може втратити 400 тисяч гривень, а у разі повторення такої ситуації "Динамо" може втратити підтримку вболівальників під час кількох матчів чемпіонату України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шапаренка звинуватили в расизмі

"Динамо" програло "Ворсклі" в останньому матчі чемпіонату України – 1:2. Голи забили Ранжел і Тілль у полтавців та Вітіньо – у киян.