Глава МінТОТ поїде на схід України

3 тижнів тому нараз 18

Найближчим часом новий міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук відвідає Донбас. 

Про це вона повідомила у програмі "Украина на самом деле" телеканалу "Дом".

Верещук уточнила, що відвідає і Донецьку, і Луганську області. Зокрема у графіку відвідувань буде Станиця Луганська, Краматорськ, Слов'янськ, відвідування контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ).

"Ми кілька днів перебуватимемо на Донбасі, я хочу зустрітися, поговорити та почути, що люди думають на територіях, які зараз перебувають у вогні війни. Сьогодні стріляють не настільки, але все одно відлуння (війни) є", — сказала Верещук.

Читайте також: Україна готується укласти оборонну угоду зі США — Верещук

Міністр наголосила, що спілкування з людьми, які постраждали від війни, дуже важливе для неї. І важливо донести мешканцям Донбасу, що влада їх не залишила і піклується про них.

"Люди постраждали. Постраждали не лише їхні домівки, майно. Постраждали їхні душі, і треба до цього звертатися... Ще навіть не поїхавши туди, я розумію, що люди втомилися. Вони кажуть: ми не хочемо гасел, ми не хочемо гучних слів, ми вже не віримо в політичне врегулювання — просто допоможіть нам вижити. Війна, пандемія, економічні проблеми — все накладається. Тому наше завдання, і те, що я отримала від президента Зеленського як вказівку, як наказ — допомогти тим людям, які чекають нашої допомоги", — наголосила Верещук.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 4 листопада призначила Ірину Верещук на посаду віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Раніше з цієї посади парламент звільнив Олексія Резнікова. Його після цього призначили міністром оборони.