Десята країна ЄС не закриватиме кордони для українців

2 тижнів тому нараз 14

Четвер, 11 листопада 2021 18:43

Десята країна ЄС не закриватиме кордони для українцівШвеція залишилася відкритою для українців. Тепер таких держав 10. Фото: pixabay.com

Швеція дозволила в'їзд українцям. Це 10 країна Євросоюзу, яка залишилися відкритою за умови повної вакцинації проти Covid-19 чи негативного тесту.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter.

"Вже 10 країн ЄС зберегли можливості для подорожей українців. МЗС продовжує працювати з партнерами, аби можливостей було якнайбільше", - написав Кулеба.

Громадянам України також дозволили в'їзд Ірландія, Австрія, Кіпр, Естонія, Хорватія, Нідерланди, Данія, Чехія та Бельгія. Деякі з цих країн лишаються відкритими лише для вакцинованих українців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Визначили країни, у яких найбільше лютує Covid-19

Європейський Союз виключив Україну з переліку безпечних для подорожей країн. Рішення ухвалили у зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації. Зі списку також вилучили Сінгапур. Необов'язкові поїздки з України в ЄС підлягають тимчасовим обмеженням.

Умови в'їзду в інші країни - за посиланням.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Десята країна ЄС не закриватиме кордони для українців». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua