До Ізраїлю туристи з двома COVID-щепленнями зможуть приїхати тільки в групі

2 місяців тому нараз 39

Влада Ізраїлю з вівторка, 9 листопада, дозволить в'їзд туристам, які отримали два щеплення від коронавірусу, тільки у складі групи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NEWSru.co.il.    

Водночас індивідуальні туристи зможуть в'їжджати лише за наявності трьох доз вакцини.

Згідно з новими правилами, які набудуть чинності 9 листопада, групи туристів, щеплених двома дозами вакцин, зможуть в'їхати в Ізраїль, навіть якщо з дати вакцинації минуло понад 6 місяців, а "бустерну" (третю) дозу вони не отримали, на таких умовах:

- дозвіл на в'їзд було отримано від міністерства туризму до приїзду в Ізраїль;

- всі іноземні туристи групи щеплені вакцинами, схваленими ВООЗ;

- група функціонуватиме як "капсула", з обмеженнями на пересування у місцях з підвищеним ризиком зараження;

- групи налічуватимуть від 5 до 40 туристів;

- у період перших 7 днів перебування в Ізраїлі туристи повинні мати при собі підтвердження негативного результату ПЛР-тесту, зробленого протягом останніх 72 годин, або негативного результату тесту на антиген, зробленого протягом останніх 24 годин;

- керівник групи звітуватиме перед міністерством туризму про виконання тестів за необхідності, а також вестиме обліковий запис про маршрут прямування групи, контакти, місця і години відвідувань. У разі виявлення коронавірусу в одного з учасників, керівник групи зобов'язаний повідомити про це епідеміологу.

Читайте також: Ізраїль змінив «карантинні» правила в’їзду для туристів

Як повідомляв Укрінформ, у світі станом на ранок 8 листопада зафіксували понад 250,6 млн випадків інфікування коронавірусом, одужали більш як 226,8 млн осіб.