Дуда вимагає заборонити польоти над ЄС авіакомпаніям, які перевозять мігрантів у Білорусь

2 місяців тому нараз 26
Дуда вимагає заборонити польоти над ЄС авіакомпаніям, які перевозять мігрантів у БілорусьУ Польщі вимагають накласти санкції на авіакомпанії. Фото: Reuters

Президент Польщі Анджей Дуда закликає заборонити польоти над ЄС для авіакомпаній, які доправляють мігрантів у Білорусь.

Про це повідомив на надзвичайному засіданні Сейму прем'єр Матеуш Моравецький, передає "Інтерфакс-Україна".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україну можуть ринути сотні нелегалів із Білорусі - прем'єр Польщі

"Президент запропонував негайно заборонити польоти в європейському небі тим авіакомпаніям, які забезпечують транспортування мігрантів на територію Білорусі. Ми добиватимемося запровадження такої заборони", - сказав він.

8 листопада в мережі оприлюднили кадри, як натовп мігрантів у Білорусі йде до польського кордону. Білоруські військові із собаками зігнали мігрантів із дороги до лісу. До КПП вони не дійшли. Більшість людей у колоні - курди, які нещодавно прибули в Білорусь з Іраку.

9 листопада мігранти прорвалися через білорусько-польський кордон і потрапили на територію Польщі. Вони знесли огорожі на околицях міста Кринки й села Біловеж.

Міграційна криза на кордоні Білорусі з Литвою, Польщею, Латвією триває із серпня. Три країни звинувачують Білорусь у навмисно створеному міграційному тиску в рамках гібридних дій проти них як країн ЄС.