Загарбники перетворили на руїну центр Ізюма на Харківщині

2 місяців тому нараз 59

Центр мирного міста Ізюм на Харківщині через обстріли російських загарбників перетворився на суцільну руїну: знищено будівлі залізничного і автовокзалу, суду, коледжу, поліції, магазинів тощо.

Про це написав у Фейсбуці заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін, передає Укрінформ.

"Центр міста – від ринку до 1-ої школи – суцільна руїна. Груди каміння, воронки, понівечені дерева, пожежі, дірки від снарядів в багатоповерхівках. Більше немає автовокзалу, суду, залізничного вокзалу, виконкому, медичного коледжу, поліції, військкомату, десятків магазинів і контор, у приміщенні лікарні немає вікон, в дитячу спортивну школу влучив снаряд. Центральний парк – як місце кривавого побоїща. Зруйновані мости. І це в місті, де ніколи не базувався жоден військовий", - зазначив Мацокін.

Також він закликав зробити "зелений коридор" для евакуації мешканців та завезення гуманітарної допомоги, адже "гуманітарка" є, але через обстріли немає можливості її привезти. 

"Немає їжі, елементарного хліба. Немає води, світла, газу, тепла, не працює зв’язок. Немає можливості централізовано виїхати. В лікарні породіллі, які лежать з немовлятами в підвалах. Немає ліків. Немає можливості завезти гуманітарну через суцільні артобстріли. Люди шостий день в бомбосховищах, вони не бачать сонця", - наголосив заступник мера.

Як повідомляв Укрінформ, з 24 лютого в Україні триває війна з російськими загарбниками, які порушують закони і звичаї війни: навмисне обстрілюють мирні міста, убивають цивільних, нищать інфраструктуру.

Переглянути джерело