Заступниця глави Міноборони – про наступ на Київ: Буде важко, але ми однозначно переможемо

2 місяців тому нараз 35

Війська Російської Федерації дійсно планують найближчим часом здійснити наступ на Київ, однак це не можна назвати несподіванкою.

Як передає Укрінформ, про це в ефірі UA:Разом повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, коментуючи інформацію про загрозу масованого наступу на Київ найближчим часом.

«Хочу всім сказати, що наш Генеральний штаб найбільше поінформований в цій країні і 24/7 інформація постійно з усіх джерел стікається і обробляється. Зараз дуже багато громадян пишуть, в тому числі і мені, що відбувається. Знайте, що всю цю інформацію ми опрацьовуємо, її перевіряють. Тому ми дякуємо всім небайдужим, хто пише. Ми все це обробляємо. І дійсно інформація щодо Києва регулярно надходить, що саме на Київ будуть здійснюватися атаки. Це не несподіванка. Ми розуміємо, що ключова ціль - це Київ. І Київ сьогодні в надійній обороні, сьогодні величезна кількість тероборони й інші підрозділи Збройних сил боронять Київ», - наголосила Маляр.

Вона відзначила, що всі дорослі люди і розуміють складність ситуації.

«Так, нам буде важко, але ми однозначно вистоїмо в цій боротьбі. На нашому боці правда і ми воюємо за свою землю. Нам нема куди відступати, у нас одна країна», - наголосила Маляр.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 7 березня Збройні сили України знищили 11 тисяч особового складу російських військ, 290 танків, 46 літаків та 68 гвинтокрилів.

Переглянути джерело