За житло - санаторії, готелі, церкви та школи, а з харчуванням допомагають волонтери: як на Волині приймають переселенців

2 місяців тому нараз 28

Багато людей зараз навіть переобладнують свої офіси.

Щодня біженці зі зруйнованих міст їдуть на захід країни, зокрема і на Волинь. Більшість з них тут транзитом – далі прямують до кордону, але чимало і залишається.

Про це йдеться в ТСН

В області за житло для людей, які тікають від бомбардувань, санаторії, готелі, церкви та школи.

В класах є кімнати, де можна розміститися, на ніч переночувати або на довший термін.

Аби поселити всіх охочих – на Волині цілодобово працює координаційний центр. Там кажуть, розмітити можуть більше семи тисяч людей. Хоча щодня інформація змінюється.

"Багато людей зараз навіть переобладнують свої офіси, ставлять ліжка, де є душові кабіни, де є умови для можливого подальшого проживання", - зазначає в.о. директора Департаменту соцзахисту Волинської обласної військової адміністрації Оксана Гобот.

З харчуванням, засобами гігієни та одягом допомагають волонтери. І якби тяжко не було – ці люди впевнені – вони неодмінно повернуться додому.

Тим часом, Польща ухвалила закон про допомогу українським громадянам, які тікають від вторгнення Росії. Згідно з документом, українці зможуть легально жити і працювати в країні протягом 18 місяців, також передбачена можливість продовження цього терміну.

Втрати Росії станом на 7 березня 2022 року / © ТСН.ua

Втрати Росії станом на 7 березня 2022 року / ТСН.ua

Читайте також:

Напад Росії на Україну: як починалось путінське вторгнення

Що повинен знати кожен українець в умовах війни: правила та поради

Переглянути джерело