За останні три місяці мільйон українців вперше обрали сімейного лікаря - Нацслужба здоров'я

2 тижнів тому нараз 6

За останні три місяці мільйон українців вперше обрали сімейного лікаря.

Як передає Укрінформ, про це Національна служба здоров'я України повідомляє у Телеграмі

«Декларацію зі своїм сімейним лікарем, а за останні три місяці мільйон українців вперше обрали лікаря первинки», - ідеться в повідомленні.

НСЗУ закликає звертатися до свого лікаря з питаннями, які стосуються безпосередньо здоров’я та лікування, і не турбувати загальними питаннями, на які може відповісти будь-який адміністративний працівник лікарні, оператор контакт-центру чи сайт органів влади.

У НСЗУ зазначили з чим може допомогти сімейний лікар: скарги на раптове погіршення здоров’я (за винятком екстрених випадків - тоді слід телефонувати 103), лікування легкої та середньої тяжкості форм COVID-19, спостереження за хронічною хворобою, питання вакцинації, консультації щодо профілактики інфекційних та неінфекційних хвороб, призначення ліків та виписування електронних рецептів на «Доступні ліки», призначення обстежень чи консультацій іншого лікаря при необхідності.

За довідковою інформацією потрібно звертатися до реєстратури центру надання первинної медичної допомоги, на офіційні сторінки та контакт-центри органів державної влади.

Як повідомляв Укрінформ, Національна служба здоров'я України запустила інформаційну панель, де можна дізнатися кількість вакцинованих від COVID-19, які мають декларації з лікарями первинної медичної допомоги.