Зеленського просять не допустити порушення закону у кадровому конкурсі у ДУСі – ЗМІ

2 місяців тому нараз 26
Зеленського просять не допустити порушення закону у кадровому конкурсі у ДУСі – ЗМІНаціональний культурний Центр України у Москві. Фото: ukrcentr.ru.

Кандидат на посаду генерального директора Національного культурного центру України у Москві Олег Овсієнко не відповідає кваліфікаційним вимогам.

Про таке пише "Україна молода".

Зокрема, на кандидатуру Овсієнка звернули увагу громадські діячі і представники культурно-мистецької спільноти, які просять Президента провести кадровий конкурс прозоро та у відповідності до чинного законодавства.

Про це інформують вітчизняні ЗМІ з посиланням на джерела у мистецькій спільноті.

Конкурс на посаду генерального директора Національного культурного центру України у Москві, який входить до структури Державного управління справами, намагаються провести вже втретє впродовж року.

Серед кандидатів, допущених конкурсною комісією, є співробітник ДУС, колишній заступник директора ДП "Зал офіційних делегацій" Держуправління Олег Овсієнко.

Згідно автобіографії, викладеної на офіційному сайті ДУС, пан Овсієнко не відповідає багатьом кваліфікаційним вимогам до посади, а саме: не має відповідного стажу роботи у сфері культури, профільної освіти, тощо.

Громадські діячі, представники культурно-мистецької галузі звертаються до Президента України не допустити порушення Закону України про культуру та провести конкурс згідно чинного законодавства.

Національний культурний Центр України у Москві було створено ще у 90-х роках минулого століття для культурно-просвітницької діяльності, підтримки української діаспори в Росії, популяризації української культури, мови та історії.

"Через брак коштів та професійних кадрів останнім часом він працює дуже погано", – стверджують громадські діячі. "Що є недопустимим, особливо зараз, під час конфлікту з Російською Федерацією".