Йшов до лікаря: у Тернополі раптово помер чоловік в поліклініці (фото)

2 тижнів тому нараз 18

Чоловіка намагались реанімувати, але, на жаль, безуспішно.

У поліклініці міської лікарні №2 в Тернополі помер чоловік, який йшов на прийом до лікаря. Трагічний випадок стався у середу вранці, 10 листопада.

Про це повідомляє місцеве видання "20 хвилин" з посиланням на очевидця.

За попередніми даними, чоловік віком приблизно 70 років піднявся на 2 поверх медзакладу, сів на лавку і знепритомнів. У цей момент йому на допомогу кинулись студенти-медики, чи то інтерни і почали робили штучний масаж серця.

"Молодих людей у білих халатах було кілька. Повибігали і сімейні лікарі з кабінетів ы намагались дати чоловіку якісь таблетки", - розповів очевидець, який у цей момент також у коридорі чекав на прийом лікаря.

Непритомного чоловіка намагались реанімувати впродовж 20 хвилин.

"Казали, що він йшов до лікаря. Йому було зле. Але ліфт не працював, то піднімався на 2 поверх пішки. Вийшов і фактично впав. З ним начебто була дружина і донька. Вони почали кричати, кликати на допомогу. Люди позбігались", - розповідає свідок події.

На жаль, врятувати чоловіка не вдалось.

За словами очевидця, до чоловік прийшов ймовірно лікар-реаніматолог.

"Але ні лікарської валізи, ні інших обладунків в нього не було. На жаль, чоловік помер. Це все відбувалось в мене на очах. Невдовзі тіло залишили на кушетці і накрили. Повз проходили люди, які поспішали на прийом до лікарів", - розповів він.

©

Як пише видання, факт смерті чоловіка у поліклініці підтвердив начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Василь Даньчак і зазначив, що деталі трагедії зможуть розповісти лише після службового розслідування, яке вже розпочали.

Читайте також: