Криза з мігрантами в Білорусі: Данілов назвав проблемну точку на українському кордоні

2 тижнів тому нараз 14

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський разом з іншими посадовцями вилетів у Волинську область для протидії загрозам.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський разом з іншими посадовцями вилетів у Волинську область для відпрацювання дій щодо захисту від можливої спроби прориву українського кордону. 

Про деталі візиту розповів секретар РНБО Олексій Данілов під час прямого ефіру ток-шоу "Право на владу" на 1+1.

"Сьогодні Денис Анатолійович (Монастирський - ред.) безпосередньо перебував на місці, де є в нас проблемна точка, ми вважаємо, - там, де є перехрестя білорусько-польсько-українського кордону", - зауважив він. 

Додамо, що у рамках робочої поїздки у Волинську область, на ділянку прикордонного підрозділу "Грабове" Луцького прикордонного загону, будуть проведені навчання для бойової координації Державної прикордонної служби, Національної поліції, Національної гвардії України, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Міграційної служби.

© mvs.gov.ua

mvs.gov.ua

"З метою протидії потенційній кризі з мігрантами, ми залучимо всі п’ять структур МВС без винятку, як єдиний кулак внутрішньої безпеки України", - заявив Денис Монастирський.

Під час візиту на Волинь проведено й нараду з керівниками територіальних громад, які розташовані уздовж  кордону, разом з керівництвом області та силовими структурами для взаємодії у разі загрози українському кордону.

Нагадаємо, через критичну ситуацію із мігрантами на білорусько-польському кордоні Україна посилює заходи безпеки на своїх кордонах. Ділянку кордону з Білоруссю додатково охоронятимуть 8,5 тисячі силовиків, чергуватимуть 15 гелікоптерів.

Читайте також: