Кулеба: Немає проблеми у контактах країн Заходу з Росією, важливо, як і що вони говорять

2 тижнів тому нараз 14

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба переконує, що контакти західних країн, зокрема, Франції з Російською Федерацією не є проблемою, важливою є їх суть.

Україна працює, аби Росія не відчувала потурання агресії, заявив глава МЗС в ексклюзивному інтерв'ю Укрінформу.

"Немає проблеми в тому, що Франція чи хтось інший говорить з Росією. Важливо, як саме і що вони говорять. Ми активно працюємо з партнерами, аби під час контактів з країнами Заходу, зокрема Францією, Росія не відчувала жодного потурання її агресії проти України. Переконаний, що Росія не відчує його і в Парижі", - відповів Кулеба на запитання щодо анонсованої на 12 листопада зустрічі міністрів закордонних справ і міністрів оборони Франції і Росії у Парижі.

Разом із тим, коментуючи міграційну кризу на кордоні ЄС з Білоруссю, очільник МЗС запевнив, що Україна та США єдині в негативній оцінці цієї ситуації: "Це гібридний тиск на Європу, якому ми готові спільно протидіяти".

Як повідомлялося, раніше МЗС Франції анонсувало про зустріч 12 листопада в Парижі міністрів закордонних справ і міністрів оборони Франції і Росії, під час якої планується обговорення безпеки в Європі та політичних і військових аспектів регіональних та міжнародних криз.

Міграційна криза на кордоні Білорусі з країнами ЄС триває з кінця червня. Литва, Польща та Латвія звинувачують Білорусь у навмисне створеному міграційному тиску на їхні країни та ЄС загалом, називаючи ці дії «гібридною атакою».