Кулеба - про перемовини з Лавровим: Будемо витискати по максимуму

2 місяців тому нараз 32

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що їде на переговори з очільником МЗС росії Сергієм Лавровим із сильною позицією, однак очікування від цієї зустрічі стримані.

Про це глава української дипломатії сказав під час включення у Фейсбуці, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Кулеба зазначив, що наразі триває підготовка до завтрашніх перемовин з міністром Лавровим.

«Ми проводимо дуже серйозну роботу, щоб провести їх максимально ефективно. Скажу відверто, що очікування у мене від переговорів стримані. Я не покладаю на них якихось завищених очікувань, але, безумовно, будемо витискати по максимуму», - сказав очільник МЗС України.

Він зазначив, що вимогами української сторони є припинення вогню, звільнення наших територій і ліквідація гуманітарної катастрофи, створеної російською армією.

Кулеба відзначив, що завдяки героїзму сил оборони України, непорушності позиції Президента Володимира Зеленського і скоординованим діям з партнерами щодо запровадження санкцій, підтримки оборони України та ізоляції росії він їде на ці переговори з сильною позицією.

«Ми сильні, ми впевнені у собі і будемо витискати максимум в інтересах України і українського народу. Що ми отримаємо на виході – це вже інше питання. Це залежить у тому числі від того, з якими інструкціями і директивами їде на ці переговори пан Лавров», - зауважив Кулеба.

Він висловив сподівання, що російський міністр підійде до переговорів «добросовісно, не з пропагандистської перспективи, а дійсно із задачею пошуку рішення, як припинити розв’язану росією війну».

Як повідомляв Укрінформ, тристороння зустріч міністрів закордонних справ України, Туреччини та Росії відбудеться в рамках Анталійського дипломатичного форуму 10 березня.

24 лютого президент рф путін оголосив про початок російського вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Переглянути джерело