Кілометри дроту й сотні силовиків: Естонія готується до зміцнення кордону

2 тижнів тому нараз 14

Пʼятниця, 12 листопада 2021 11:22

 Естонія готується до зміцнення кордонуБашта замку Тоомпеа на пагорбі в столиці Естонії Таллінні. Фото: pixabay.com

Естонія зміцнить свої кордони через ситуацію з мігрантами на польсько-білоруському рубежі. Зараз міністерства внутрішніх справ та міноборони координують свою діяльність для укріплення кордону.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Естонії Крістян Яані, пише ERR.

Поки що прикордонники не бачать з боку Росії приготувань до прийняття мігрантів з Білорусі та подальшого їх виселення на територію Естонії та Латвії. Однак країна готується до такого сценарію.

За словами Яані, Естонія може швидко встановити тимчасові бар'єри на кордоні. Міністр оборони Калле Лаанет вже домовляється про надсилання коштів на об'єкт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська розвідка порахувала мігрантів на польсько-білоруському кордоні

За допомогою колючого дроту Департамент поліції та прикордонної охорони планує створити на 33 км східного кордону Естонії тимчасові укріплення. Кордон охоронятимуть представники департаменту. Планують залучити й добровільні воєнізовані формування Кайтселійт. Останні упродовж 48 год. можуть посилити охорону кордону на 400 осіб, додав міністр МВС.

В Естонії на складах зберігається понад 100 км колючого дроту. Військові готові доставити ці рулони, куди буде необхідно.

"Нам більше не треба говорити про гібридну атаку. Більше цього ніхто не приховує, ні Лукашенко, ні Білорусь. Це все пряма атака з метою дестабілізації Польщі, Європейського Союзу в цілому, сусідів, союзників", - зазначив Яані.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Кілометри дроту й сотні силовиків: Естонія готується до зміцнення кордону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua