Марлос відтягує рішення про підписання нового контракту з "Шахтарем"

2 місяців тому нараз 22
Марлос відтягує рішення про підписання нового контракту з "Шахтарем"Марлос оголосив про завершення кар'єри в збірній. Фото: Reuters

Півзахисник донецького "Шахтаря" Марлос ще не вирішив, чи продовжить наступного року кар'єру у складі команди Роберто Де Дзербі. Діюча угода екс-хавбека збірної України з "гірниками" завершується наприкінці цього року.

"Шахтар" запропонував Марлосу новий контракт. Клуб розраховував, що футболіст продовжить угоду у ті ж терміни, у які продовжив угоду Тарас Степаненко. Однак поки що Марлос не дав відповіді, чи залишиться у "Шахтарі". Повідомляє sport.ua

Якщо Марлос зрештою погодиться залишитися в "Шахтарі", то контракт буде підписаний на менш вигідних умовах, ніж нинішня угода. Зараз бразилець, який має український паспорт, входить до трійки найбільш високооплачуваних гравців "Шахтаря".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогою Тайсона та Марлоса. "Шахтар" хоче купити лідера "Металіста"

Марлос переїхав до України з Бразилії у 2012 році, після чого захищав кольори "Металіста", а з 2014 року представляє "Шахтар". Він прийняв українське громадянство й виступав у складі збірної на Євро-2020.