Менш завантажені: українців закликають перетинати кордон через пункти на Волині та Закарпатті

2 місяців тому нараз 30

АТ "Укрзалізниця" закликає українців перетинати державний кордон України через міжнародні пункти пропуску на Волині та Закарпатті, які менш завантажені. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Телеграмі.

"Оскільки міжнародний перехід Медика – Перемишль критично завантажений і час перетину держкордону на цьому переході становить орієнтовно до 28 годин, повідомляємо про альтернативні можливості перетнути кордон через міжнародні пункти пропуску на Волині та Закарпатті, які менш завантажені", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що орієнтовний час подорожі та перетину кордону на цих переходах становить 9-16 годин. Щодня у цих напрямках курсує низка поїздів сполученням:

  • Львів – Хелм (далі – до Любліна) – орієнтовна тривалість поїздки 9 год.;
  • Львів – Грубешув (далі – до Славкува) – орієнтовна тривалість поїздки 16 год.;
  • Львів – Чоп – Ужгород (далі – Чоп – Захонь) – орієнтовна тривалість поїздки 10 год.

В Укрзалізниці додають, що станом на 7 березня на Закарпатті можна оперативно перетнути кордон з країнами ЄС, у тому числі через пішохідні переходи, які менш завантажені.

Ужгород – пішохідні переходи Малий Березний та Малі Сельменці, а також УПП Ужгород. Мукачево – пішохідні переходи Дзвінкове, Косино, Лужанка, Вилок.

"На залізничних вокзалах організовано харчування та медична допомога. До всіх КПП від вокзалів здійснюються безкоштовні трансфери. Усі пункти пропуску на західному кордоні України працюють у цілодобовому режимі", - додали в УЗ. 

Як повідомляв Укрінформ, від початку війни АТ "Укрзалізниця" перевезло з Києва та зі сходу у західні регіони 1,6 млн людей. 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну.

Переглянути джерело