«Мисливці за наркотиками»: в Україні запустили чат-бот у Телеграмі

2 місяців тому нараз 24

У Телеграмі запрацював чат-бот, який викриватиме збут наркотиків по всій країні.

Як передає Укрінформ, про це Патрульна поліція України повідомляє у Телеграмі.

DrugHunters (мисливці за наркотиками) - офіційний чат-бот від патрульної поліції у месенджері Telegram.

«З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників. Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція», - ідеться в повідомленні.

Читайте також: Оновлення та результати роботи чат-бота «Юридичний порадник для ВПО»

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму у своєму Телеграмі і розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно вказати населений пункт, адресу, за якою побачили потенційного зловмисника та опис місця, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

А для того, щоб правоохоронці швидше виявили закладку, можна надіслати геолокацію й додати фото/відеоматеріали.

Читайте також: Чат-бот і не тільки: як дізнатися, чи треба платити за призначені ліки

Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію.

У поліції нагадали, що за правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин є відповідальність, яка у залежності від обсягів збуту може бути як адміністративна, так і кримінальна.

Як повідомляв Укрінформ, 3 листопада у Дніпропетровській області поліцейські затримали учасників злочинної групи, які щомісяця заробляли на збуті наркотиків до 1,5 млн грн.