"Ми не витримаємо. Плюнемо на все і підемо" - крик душі лікаря з Рівного зняли на відео

2 місяців тому нараз 24
"Ми не витримаємо. Плюнемо на все і підемо" - крик душі лікаря з Рівного зняли на відеоГоловний лікар лікарні Рівного допомагає виносити тіла померлих від коронавірусу через нестачу персоналу. Фото: МОЗ України

Головний лікар Рівненської міської лікарні Євген Кучерук емоційно закликав українців вакцинуватися. Медик розповів, що у його лікарні від коронавірусу помирають саме не щеплені.

Звернення лікаря опублікував мер Рівного Олександр Третяк у Facebook.

"Ні один хворий, який щепився, не помер. Я дуже всіх прошу, колеги, зверніть увагу на це. Ми не витримаємо. Плюнемо на все і підемо, залишимо лікарню", — заявив Кучерук.

Він пояснив, що коли в лікарні 340 хворих на коронавірус, потрібно щонайменше 600 персоналу для їх обслуговування. Медики працюють на межі своїх можливостей.

"Ми просто не витримуємо такого навантаження. Люди мали б допомогти медикам та вакцинуватися Бо це єдине спасіння для усіх нас", - наголосив Кучерук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хворі знімають маску з киснем, щоб тихо померти вночі - лікарка жорстко звернулася до ковідоскептиків

Мер нагадав, що вчасно розпочате лікування хвороби рятує життя, запобігає тяжкому перебігу чи полегшує симптоми хвороби.

"Повірте, лікування в умовах стаціонару в кризовому стані — це ходіння по краю прірви, навіть за умови, коли у нас є достатньо кисню", - написав Третяк.

Додав, що ситуація у місті надкритична. Уже не вистачає санітарів, аби виносити тіла померлих від коронавірусу. За словами мера, головний лікар змушений допомагати вивозити померлих.

За минулу добу, 9 листопада, виявили 23 283 нові випадки коронавірусу. З них дітей – 1539, медпрацівників – 529. Померли 816 хворих, одужали 16 277 осіб. На Рівненщині додалося 1037 випадків недуги.