Назвали новий симптом загрози серцевого нападу

5 місяців тому нараз 45

Текст: Надтока Світлана,  12 серпня 2021, 13:34

Назвали новий симптом загрози серцевого нападу

Фото: pixabay.com

Серцевий напад можуть супроводжувати незвичні симптоми

Захворювання серцево-судинної системи - одна з головних причин летальності у світі. Останнім часом з'ясувалося, що хворобу серця супроводжують несподівані симптоми.

Британські медики з організації British Heart Foundation назвали нові симптоми, які можуть говорити про кризу, за якої незабаром буде серцевий напад. Про це пише Daily Express.

"Коли ви відчуваєте, що тілу жарко і воно липке і що є біль у грудях, вам варто викликати швидку допомогу. Це може бути ознакою наближення серцевого нападу", - стверджують експерти.

Також симптомом, що вказує на наближення серцевого нападу, є біль і печіння в грудях і нетравлення шлунка. Також боліти може в спині і щелепі.

Крім того, набрякання щиколоток теж може бути ознакою порушення в роботі серця. Але найголовнішим і найнезвичнішим симптомом наближення серцевого нападу є підвищена пітливість.

Вчені нагадують, що захворювання серцево-судинної системи - одна з головних причин летальності у світі, тому є порада звертати увагу навіть на незначні, на перший погляд, порушення в організмі.