Нафта злетіла до рекордних 130 доларів за барель

2 місяців тому нараз 24

Така реакція на побоювання запровадження заборони на її постачання до США з РФ

Нафта подорожчала до максимального рівня з 2012 року, досягнувши майже $130 за барель, після повідомлень про можливе запровадження США заборони на її імпорт із Росії.

Сполучені Штати разом із союзниками в Європі "активно обговорюють" можливість відмови від імпорту російської нафти, заявив держсекретар Ентоні Блінкен в інтерв'ю каналу NBC.

Вашингтон може піти на ембарго і без участі європейських союзників, повідомили два джерела агентства Bloomberg. Водночас, рішення з цього питання ще не схвалено.

©

Палата представників Конгресу вивчає можливість розробки законопроекту про заборону імпорту російської нафти, повідомила речник нижньої палати Ненсі Пелосі.

Ціни на нафту на світовому ринку можуть підскочити до $200 через очікування трейдерів обмежень на експорт нафти з Росії. Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на листа аналітиків хедж-фонду Westbeck Capital Managment до інвесторів.

На думку аналітиків, очікування трейдерів на санкції проти російської нафти можуть спровокувати подорожчання чорного золота за кілька етапів: спочатку – до $150 за барель, згодом – до $175, а потім – до $200.

Переглянути джерело