На Львівщині зменшать кількість блокпостів

2 місяців тому нараз 21

На Львівщині зосереджено основних 25 блокпостів, з них 17 – у Львові та 8 - на основних під’їздах до області. Інші реорганізують, аби спростити рух.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА, передає Укрінформ.

Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, роботу з упорядкування блокпостів проводять спільно з районними військовими адміністраціями.

Він звернувся до голів територіальних громад і сотенних добровольчих батальйонів з проханням скоординувати свою діяльність з військовими адміністраціями і правоохоронцями для "правильної організації проїзду".

"Треба діяти спільно і злагоджено! Наше завдання зараз – якомога краще організувати доставку вантажних конвоїв з кордону і на схід, а також військової допомоги, яка постійно надходить від наших західних партнерів», - зазначив Козицький.

Також Львівська ОВА закликає всіх чоловіків призовного віку стати на військовий облік, зазначаючи, що у деяких населених пунктах без погодження з керівництвом територіальної громади та територіальної оборони були створені блокпости, на яких чергує достатньо велика кількість чоловіків.

Іноді через свою правову необізнаність, вони вважають що вже виконують свій громадський обов‘язок - служать і воюють, але це громадська позиція, а не виконання військового обов‘язку, нагадують в ОВА.

«Наголошуємо, наша держава перебуває у воєнному стані й усі військовозобов'язані повинні з’явитися у свої територіальні центри комплектування та стати на облік! Сьогодні саме вами вирішується майбутня доля наших дітей, родин, світу», - додають в ОВА.

Як повідомлялось, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Фото: Львівська ОВА

Переглянути джерело