На півдні загинув розвідник Руслан Попов

2 днів тому нараз 15

На півдні загинув Герой України, офіцер Головного управління розвідки Міністерства оборони України Руслан Попов.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ГУР.

Захисник закінчив військове училище в Києві, ставши розвідником спецпризначення. Мав пенсію за вислугу років, однак у 2014 році, з початком російської агресії на сході України, не зміг стояти осторонь, зауважили у ГУР.

На момент повномасштабного вторгнення росії Попов перебував у Маріуполі. Наприкінці березня він вийшов з оточення, однак повертався туди в складі евакуаційних рейсів для вивезення поранених із заводу "Азовсталь".

Попов мав низку нагород: "За мужність при виконанні спецзавдань", "За воїнську доблесть", "За відданість воєнній розвідці", "Захиснику Вітчизни", "За участь в антитерористичній операції", медаль ООН, та кілька пам’ятних відзнак.

Читайте також: У боях за Україну загинув полковник Олег Дегтярьов

Посмертно офіцер отримав ще дві нагороди: звання Героя України та орден "Золота зірка".

"Воєнна розвідка України висловлює свої співчуття родині Героя України, який віддав своє життя, захищаючи Україну від окупанта. Герої не вмирають! Вічна пам'ять", – додали у ГУР.

Як повідомляв Укрінформ, 5 серпня на Майдані Незалежності в Києві відбулося прощання із загиблими на сході захисниками України Андрієм Жоваником ("Татарин") і Юрієм Коваленком ("Сокар").

Переглянути джерело