Окупанти для картинки видають свою знищену техніку за українську – Арестович

2 місяців тому нараз 27

КИЇВ. 9 березня. УНН. Більшість інформації, яку окупанти видають за знищену українську техніку, це знищена техніка російських військ. Про це на брифінгу заявив радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович, передає кореспондент УНН.

Цитата

“Ми наносимо втрати противнику,противних втрачає морально-вольові якості, знаходиться більшою частиною у безпорадному стані, здається нашим військам, і переносить основні зусилля в інформаційно-психологічний простір”, - сказав Арестович.

“До речі, нашими фахівцями виявлено, що більшість інформації, яку вони подають як знищену українську техніку, це знищена техніка російських військ, які вони знімають або подають у такому ракурсі що нібито це несуть втрати Збройні сили України”, - додав він.

Деталі

Зі слів радника голови ОП, Збройні сили України і сили оборони звісно зазнають втрат, але ці втрати набагато менші ніж у ворога.

Також керівництво України докладає величезних зусиль для евакуації мирних мешканців з міст Суми, Чернігів, Харків, Бровари, Гостомель, Буча, Маріуполь. Сьогодні вранці частина з цих коридорів запрацювала, звіт буде згодом, додав він.

Раніше

Як писав УНН, сьогодні почалась евакуація з міста Енергодар.

Переглянути джерело