Подоляк – про підсумки переговорів: Є позитивні результати щодо гуманітарних коридорів

2 місяців тому нараз 35

Українська делегація під час третього раунду переговорів із російською делегацією отримала позитивні результати в контексті логістики гуманітарних коридорів.

Про це радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк повідомив у Твіттері, передає Укрінформ.

"Третій раунд переговорів завершився. Ми отримали деякі результати позитивні з точки зору логістики гуманітарних коридорів. В них будуть внесені зміни і ми отримаємо більш ефективну допомогу людям, які сьогодні потерпають від агресії російської федерації", – сказав він.

Водночас Подоляк поінформував, що під час третього раунду переговорів не було досягнуто результатів, які суттєво покращать ситуацію із припиненням вогню, перемир‘ям та завершенням бойових дій. Однак, за його словами, консультації продовжуватимуться і вони матимуть результат.

Як повідомляв Укрінформ, 28 лютого українська та російська делегації провели перший раунд переговорів у Білорусі та поїхали до своїх столиць для консультацій щодо подальших рішень. Як зазначав Подоляк, переговори між делегаціями були важкими, але без будь-яких обов'язкових ультиматумів.

3 березня відбувся другий раунд переговорів між українською та російською делегаціями.

За словами Подоляка, українська делегація не досягла у переговорах з російською делегацією тих результатів, на які сподівалася. Водночас сторони досягли розуміння про спільне забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення, а також для доставки медикаментів та продуктів харчування до місць найбільш запеклих боїв з можливістю тимчасового припинення вогню на період, коли здійснюватиметься евакуація у секторах, де вона проводиться.

Переглянути джерело