Показали 30 осінньо-зимових образів, щоб мати стильний вигляд щодня

2 місяців тому нараз 37

Пандемія змінила ставлення до моди, адже тепер на першому місці - комфорт і універсальність.

Фешн-блогерка Катерина Кіда показала в Instagram ідеї для буденних образів. Її варіанти знадобляться як в офіс, так і на прогулянку чи побачення.

Модна блогерка Катерина Кіда продемонструвала, як одягатися в холодну пору року і мати стильний вигляд Фото: instagram.com/katia.kida
Модна блогерка Катерина Кіда продемонструвала, як одягатися в холодну пору року і мати стильний виглядМодна блогерка Катерина Кіда продемонструвала, як одягатися в холодну пору року і мати стильний виглядМодна блогерка Катерина Кіда продемонструвала, як одягатися в холодну пору року і мати стильний виглядМодна блогерка Катерина Кіда продемонструвала, як одягатися в холодну пору року і мати стильний вигляд

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як поєднати спідницю і куртку: 27 стильних ідей у холодну пору року

У сезоні осінь-зима 2021-2022 одним з головних трендів є пуховик базового або пастельного кольору. Також актуальними залишаються трикотажні костюми. Зі взуття варто обирати челсі або чоботи з широкою халявою.

Дизайнери пропонують різноманіття комфортних речей, які будуть актуальними в холодну пору року. Цьогоріч акцент саме на універсальності елементів гардеробу. Модель, яку відносять до категорії поза часом, - це об'ємні светри. Універсальним варіантом для осінньо-зимового гардеробу є черевики-челсі. А чоботи з широкою халявою - незамінні для сніжної погоди - можна взувати як з джинсами і штанами, так і з сукнями.