Політика Зеленського породив олігарх Коломойський - Порошенко

2 тижнів тому нараз 17

Четвер, 11 листопада 2021 20:31

Політика Зеленського породив олігарх Коломойський - ПорошенкоПорошенко розповів, "хто кому курка і яйце". Фото: facebook.com/petroporoshenko

Політика Володимира Зеленського породив олігарх Ігор Коломойський.

Так п'ятий президент, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко відповів на запитання, "хто кому курка і яйце".

"У вчорашньому відосику я побачив, що Зеленський обурився філософським питанням, яке турбує людство вже понад 2 тис. років – що первинне, яйце чи курка. Хто кого, вопрошає Зеленський, породив? Політики породили олігархів чи олігархи породили політиків? Володимире Олександровичу, гранично ясно, що політика Зеленського зачав, породив і опікується олігарх Коломойський", – наголосив Порошенко.

"Він, відповідно до інформації, яка стала відомою всьому світові, дав гроші "95 кварталу" і самому Зеленському на розкрутку. Гроші, які були вкрадені у вкладників ПриватБанку. Він разом з вами, Володимире Олександровичу, їх відмив. Він надав можливості каналу "1+1", де ви чи спільні власники, чи ви там були менеджером, для того, щоб ви розкрутилися. І зараз ви намагаєтеся, використовуючи можливості цього каналу, дурити людей. В це вже ніхто не вірить", – констатує Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За жодних обставин не жартуватиму жорстко про Зеленського - пародист "Кварталу"

"Ви боїтеся застосовувати санкції проти Коломойського. Уже навіть не незаконні санкції РНБО, а хоча б дублювати американські санкції наших партнерів. І вам постійно це питання ставлять, зокрема й у США", – нагадав Порошенко.

"Зараз із Коломойським ви розраховуєтеся через Центренерго, через право закупівлі російської електроенергії. Через мирову угоду з НАК "Нафтогаз" Коломойський від вас має отримати мільярд доларів", – сказав лідер "ЄС".

"Ви разом з вашим патроном Коломойським дуже дорого обходитеся Україні", – вважає Порошенко.

Під час виступу президента Володимира Зеленського у Верховній Раді 4 листопада народні депутати від "Європейської солідарності" влаштували акцію. Парламентарі розгорнули плакати й стоячи тримали їх. Написи на платах апелювали, зокрема, до фільму-розслідування "Офшор 95" та справи "вагнерівців":

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Політика Зеленського породив олігарх Коломойський - Порошенко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua