Президент Євроради: Обговоримо заявку України на членство в ЄС протягом наступних днів

2 місяців тому нараз 25

Президент Європейської Ради Шарль Мішель закликав Російську Федерацію негайно зупинити агресію проти України та зазначив, що Європейська Рада розгляне заявку України на членство в Євросоюзі вже протягом кількох наступних днів.

Як повідомляє Укрінформ, про це президент Європейської Ради написав на власній сторінці у Tвітері.

«Солідарність, дружба та безпрецедентна допомога ЄС для України є непохитними. Ми обговоримо заявку України на членство протягом наступних днів», - йдеться у повідомленні.

Ще у одному повідомленні, що оприлюднено на цій же «гілці» у Tвітері, Шарль Мішель розповів про телефонну розмову з Путіним.

«Дзвонив президенту Росії, щоб негайно зупинити бойові дії та надати безпечний гуманітарний прохід та доступ для допомоги. Наголосив на необхідності забезпечити безпеку та безпечність ядерних об’єктів в умовах бойових дій в Україні. Погодилися підтримувати подальші контакти», - йдеться у повідомленні.

«Обговорив з президентом Росії погіршення трагічної ситуації в Україні. ЄС засуджує у найбільш рішучих термінах агресію Росії проти України», - написав Шарль Мішель у ще одному Твітері.

Президент РФ Путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію. Українські Збройні Сили, підрозділи територіальної оброни відбивають напад ворога та завдають йому важких втрат. Російський агресор зустрічає запеклий спротив від усього українського суспільства.

Європейський Союз застосував потужний пакет санкцій проти Росії, як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється із кожним днем. Міжнародний кримінальний суд розпочав документування та розслідування військових злочинів Росії в Україні.

Переглянути джерело