Прем'єр Грузії відмовив Зеленському у проханні щодо Саакашвілі

3 тижнів тому нараз 13

Пʼятниця, 12 листопада 2021 12:39

Прем'єр Грузії відмовив Зеленському у проханні щодо СаакашвіліПремʼєр-міністр Грузії Іраклі Ґарібашвілі. Фото: facebook.com/GaribashviliOfficial

Премʼєр-міністр Грузії Іраклі Ґарібашвілі не погодився допустити до ув'язненого експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі українських лікарів на прохання президента Володимира Зеленського.

Про це повідомив сайт голови уряду Грузії.

Ґарібашвілі заявив, що Саакашвілі опікуються медпрацівники Грузії.

"Володимир Зеленський поцікавився, чи можна розглядати можливість отримання українськими лікарями дозволу на перевірку стану здоров'я Міхеіла Саакашвілі. У відповідь Іраклі Ґарібашвілі зазначив, що ув'язненим Саакашвілі опікуються висококваліфіковані медичні працівники Грузії", – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адвокат Саакашвілі розповів про його стан

Телефонна розмова Володимира Зеленського й Іраклі Ґарібашвілі відбувалася у п'ятницю, 12 листопада. Зеленський закликав не порушувати права громадянина України Міхеіла Саакашвілі. Наголосив, що вони мають бути гарантовані повною мірою відповідно до норм міжнародного права. Голова держави також попросив розглянути можливість допуску до Саакашвілі українських лікарів та родичів ув'язненого.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Прем'єр Грузії відмовив Зеленському у проханні щодо Саакашвілі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua