Приймала парацетамол: львівські лікарі розповіли подробиці про вагітну жінку, яка померла через коронавірус

3 тижнів тому нараз 10

Жінка тривалий час хворіла вдома, мала високу температуру й приймала парацетамол.

У реанімації клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова померла 23-річна жінка на 14-му тижні вагітності. Лікарі боролись за її життя близько тижня, однак її стан погіршувався дуже швидко. 

В реанімаційному відділенні жінка була близько тижня, з першого дня надходження лікарі боролися за її життя. Показники сатурації у неї були у межах 70-80, тому її перевели на неінвазивну штучну вентиляцію легень та підключили всю терапію, яка можлива для вагітних жінок.

"До нас поступила молода жінка, вона тривалий час хворіла вдома, мала високу температуру, приймала парацетамол, зверталася до сімейного лікаря, але її стан дуже швидко погіршувався. Її госпіталізували вже у дуже важкому стані із вираженою прогресуючою дихальною недостатністю", – повідомила завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії медзакладу Наталія Матолінець.

Читайте такожМОЗ розробляє оновлений протокол допомоги вагітним з COVID-19

Наталія Матолінець каже, що станом на ранок 11 листопада у лікарні швидкої медичної допомоги у Львові є 435 пацієнтів, з яких 60 – у реанімації.

"На жаль, кількість критичних пацієнтів, які потребують допоміжної чи повної штучної вентиляції легень, зростає. Збільшується кількість пацієнтів молодшого віку", – каже вона.

Найбільш вражаючим є те, що є велика кількість вагітних жінок, яких уразив коронавірус, та підлітків. За минулий тиждень у лікарні лікували чотирьох вагітних жінок, за життя однієї з них лікарі борються зараз, передає Твоє місто.

Вас также могут заинтересовать новости

Автор: Ірина Погоріла