Радник Залужного відкинув можливість порушення Україною будь-якої угоди про зброю

3 днів тому нараз 10

Збройні сили України твердо об’єднані бажанням воювати та знищувати російську армію і не будуть перенаправляти в якесь інше місце передану їм зброю.

Про це в інтерв’ю Укрінформу сказав спеціальний радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, ветеран збройних сил США Ден Райс.

«З мого досвіду роботи з українськими військовими за останні три місяці я встановив, що ЗСУ твердо об’єднані бажанням воювати та знищувати російську армію. Я вважаю, що Україна є одним із найбільших союзників Сполучених Штатів, і я впевнений, що зброя, передана українським силам, не буде перенаправлена в якесь інше місце, і я не маю жодних побоювань, що українське керівництво порушить будь-яку угоду», - зазначив він.

Читайте також: Радник Залужного закликав відправити в Україну вдосталь артилерії, щоб вигнати росіян

Радник Залужного підкреслив, що Вашингтон вірить в український народ, його політичне та військове керівництво та в мужніх українських воїнів.

«І саме тому я постійно пишу про це та виступаю публічно в Сполучених Штатах, рекомендуючи негайно доставити Україні потрібну кількість зброї (а це значить, ще більше), щоб вигнати росіян з України та допомогти «Першій армії миру» відвоювати свою територію, людей, культуру і мир», - додав Райс.

Читайте також: російську армію слід визнати терористичною організацією – радник Залужного

Як повідомляв Укрінформ, речник ЄС Пітер Стано заявив, що у Європейського Союзу немає жодних підстав сумніватися у зобов’язаннях уряду України із належного використання та обліку зброї, яка надходить в Україну за сприяння ЄС для забезпечення її права на самооборону.

Читайте також: Ден Райс, спеціальний радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного

Раніше у ряді західних ЗМІ з’явилися припущення про те, що НАТО і ЄС нібито занепокоєні контрабандою зброї з України. Обидві організації спростували такі твердження, які можуть бути наслідком кампанії дезінформації кремля проти України та проти країн Заходу.

Переглянути джерело