Сайт Незалежної медійної ради зазнав хакерської атаки

2 місяців тому нараз 39

Офіційний сайт Незалежної медійної ради 6 березня зазнав цілеспрямованої хакерської атаки.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на голову НМР Антоніну Черевко.

«Така атака вочевидь є результатом своєрідного “визнання” ворогом послідовної багаторічної роботи НМР, спрямованої на захист вільного та демократичного медіапростору України від інформаційної агресії росії. Сайт НМР буде відновлений так само, як кожне українське місто, що постраждало від дій російських воєнних злочинців», - прокоментувала Черевко.

За інформацією «Детектора медіа», від атаки постраждав також сайт Центру демократії та верховенства права — однієї з організацій-засновниць НМР.

Незалежна медійна рада – незаангажований та професійний орган саморегулювання у медійній сфері, створений у 2016 році. НМР заснували Центр демократії та верховенства права, Інститут масової інформації, «Інтерньюз-Україна», «Детектор медіа» та Фундація «Суспільність». Незалежна медійна рада розглядає спірні ситуації щодо дотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики.

Як повідомляв Укрінформ, у 2020 році експерт у галузі міжнародного розвитку Антоніна Черевко стала новою головою Незалежної медійної ради.

Переглянути джерело