СБУ не пустила в українське небо літак підсанкційного нардепа Козака

2 тижнів тому нараз 13

КИЇВ. 12 листопада. УНН. СБУ не пустила в українське небо літак нардепа Тараса Козака, на якого РНБО наклала санкції. Про це повідомили у СБУ, пише УНН.

Цитата:

“Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом, до власника якого застосовано санкції РНБО. Це той депутат Верховної Ради, якого СБУ підозрює у державній зраді”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Як вдалося встановити СБУ, зловмисники хотіли вивести літак з-під санкцій РНБО. Для цього вони змінили бортовий номер одного із 5 підсанкційних літаків: з Т7BRG перереєстрували на T7GIV.

Уже з новим номером, 10 листопада, судно хотіло перетнути повітряний простір України: летіло в РФ з однієї країни-члена ЄС. Утім, "СБУ спрацювало спільно з Украерорухом та Державіаслужбою України" і заборонило транзит бізнес-джету.

Нагадаємо

У травні народним депутатам Віктору Медведчуку та Тарасу Козаку було повідомлено про підозру у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим.