Соціум погано впливає: батьки відмовляються віддавати у школу чотирьох дітей

3 тижнів тому нараз 19

Четвер, 11 листопада 2021 17:07

 батьки відмовляються віддавати у школу чотирьох дітейУ Чернівецькій області батьки відмовляються віддавати у школу своїх чотирьох дітей. Бо визнають лише "природний закон". Фото: скріншот

У Чернівецькій області батьки відмовляються віддавати у школу своїх чотирьох дітей.

Рішення мотивують це тим, що соціум негативно на них впливає. А їхня родина веде спосіб життя, "наближений до природнього". Про це йдеться у рішенні Путильського районного суду Чернівецької області.

"Вони не раби і мають повний вибір. Вони нікому нічого не винні", - відповів на питання судді про відсутність дітей у школі батько, передає газета "Карпати".

Дружина відповідача додала, що у 10 класі під час перерви її сина побили. На це жінка зауважила, що в "школі ніхто не відповідає за життя дітей".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки не пускають дітей у школу

Суддя наголосила, що родина все одно повинна забезпечити своїх дітей освітою. На це чоловік заявив, що він визнає лише "природний закон життя" А його діти нібито отримують "сімейну освіту"

"А це вище, ніж освіта соціальна. Я відмовився від школи. Я свідомо написав заяву – "відмовляюся від соціального навчального впливу на формування свідомості моїх дітей", - пояснив батько дітей.

Суд визнав чоловіка винним у невиконанні батьківських обов'язків та присудив 850 грн штрафу. Також багатодітний батько повинен сплатити 454 грн судового збору.

У Харкові працівники соцслужби забрали до лікарні трьох дітей - 2, 4 та 11 років. Вони жили з мамою та бабою голі, босі, серед тарганів та мотлоху.

Відомо, що діти майже ніколи не виходили на вулицю. Найстарша 11-річна дівчинка взагалі не відвідувала школу. Діти весь час сидять удома.

За словами лікарів, вони повністю здорові. Ознак відставання в розвитку чи захворювань бригада не виявила. Дефіциту ваги також немає.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Соціум погано впливає: батьки відмовляються віддавати у школу чотирьох дітей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua