Столичні школярі за парти не повертаються

2 місяців тому нараз 21
Столичні школярі за парти не повертаютьсяЧерез погіршення ситуації з коронавірусом у Києві з наступного тижня школярі продовжать дистанційне навчання. Це стосується й учнів 1-4 класів. Фото: t.me/KyivPolitics

У Києві коронавірус "косить" дітей. За останню добу позитивний тест на Covid-19 отримали 109 малих пацієнтів. У лікарнях з коронавірусом та підозрою на хворобу перебувають 85. Четверо з них – у реанімаціях.

Такої кількості не було в усі попередні хвилі вірусу. У зв'язку з цим наступного тижня учні молодшої школи (1-4 класів), за парти ще не повернуться. І продовжать навчання в дистанційному режимі, повідомив на брифінгу 10 листопада міський голова Києва Віталій Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Локдаун на Черкащині: транспорт з 12 листопада працюватиме не для всіх

"Ми не можемо ризикувати здоров'ям дітей. А також – їх родин і близьких. Бо чимало дітей переносять вірус навіть безсимптомно, але можуть заразити близьке оточення. Я прошу батьків, які наполягають на відкритті шкіл, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада", - каже Кличко.

Штам "Дельта", як зазначають медики, - більш агресивний і вражає багато молодих людей і дітей. Небезпечний з наслідками та ускладненнями. Тож киян та гостей міста просять дотримуватися правил безпеки – маски, антисептики, дистанція. Вакцинуватися. Не відвідувати публічні місця без нагальної потреби. Не користуватися громадським транспортом, якщо в цьому немає гострої необхідності.

У Львові жорсткий карантин продовжили до 29 листопада. Водночас учні 1-4 класів повернуться за шкільні парти.

Таке рішення 10 листопада прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій. З понеділка, 15 листопада, для учнів молодших класів поновлюється очна форма навчання. Решта карантинних обмежень продовжуються ще на два тижні.