Тепло на півдні та морози на сході: стало відомо, яка погода чекає на українців у вихідні

2 тижнів тому нараз 5

Невеликі локальні дощі можливі лише в неділю, 14 листопада.

На вихідних в Україні злегка потеплішає / фото УНІАН

На вихідних в Україні злегка потеплішає / фото УНІАН

На вихідних, 13 і 14 листопада, в Україні очікується ледь помітне потепління. Нічні морози до -4°...-6° очікуються лише на сході країни, а от у західних областях та в Криму повітря вдень прогріватиметься до +10°...+12. Невеликі дощі можливі лише в неділю, 14 листопада, й лише - локально.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі +1°, вдень +8°. У неділю вночі очікується +2°, а вдень - до +8°, похмуро, суцільна хмарність.

У Львові в суботу вночі 0°, вдень +10°, невелика хмарність. У неділю вночі +2°, вдень +8°, похмуро, суцільна хмарність.

У Луцьку в суботу вночі 0°, вдень +11°, хмарно з проясненнями. У неділю - невелика хмарність, вночі +3°, вдень +9°.

У Вінниці в суботу буде хмарна погода з проясненнями. Температура повітря +2°...+9°. У неділю температура буде +3°...+9°, похмуро, суцільна хмарність.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +7°, вдень +10°. У неділю - хмарно з проясненнями, +5°...+10°.

У Харкові в суботу температура вночі складе -3°, вдень +8°, практично безхмарно. У неділю стовпчики термометрів покажуть -1°...+6°, хмарно з проясненнями.

У Дніпрі в суботу - невелика хмарність, температура вночі -2°, вдень +8°. У неділю температура становитиме -2°...+8°, хмарно з проясненнями.

У Сімферополі в суботу - ясно і безхмарно, +3°...+12°. У неділю - хмарно з проясненнями, +2°...+11°.

Жителів Маріуполя в суботу чекає практично безхмарна погода, температура вночі -1°, вдень + 8°. У неділю вночі очікується -3°, вдень +7°, хмарно з проясненнями.

У Краматорську в суботу буде ясно і безхмарно. Температура вночі -5°, вдень +8°. У неділю буде хмарно з проясненнями, вночі -4°, вдень +7°.

У Сєвєродонецьку завтра буде практично безхмарно, температура вночі -6°, вдень +7°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура становитиме -4°, вдень +5°.

Погода в Україні 13 листопада / фото УНІАН

Погода в Україні 13 листопада / фото УНІАН

Погода в Україні 14 Листопада / фото УНІАН

Погода в Україні 14 Листопада / фото УНІАН

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде хмарно з проясненнями, температура до +12°. У неділю вночі температура становитиме -1°, вдень потеплішає до +9°, невелика хмарність.

У Моршині на Львівщині в суботу буде хмарно з проясненнями, вночі -1°, вдень +9°. У неділю - практично безхмарно. Температура становитиме +2°...+10°.

У Трускавці в суботу буде хмарно з проясненнями, температура до +9°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура +2°...+8°.

У Сваляві завтра очікується хмарна погода з проясненнями, до +10°. У неділю - невелика хмарність, +1°...+13°.

У Затоці в суботу - хмарно з проясненнями, вночі +8°, вдень +12°. У неділю - похмуро, невеликий дощ, +5°...+11°

У Бердянську в суботу буде практично безхмарно, температура до +8°. У неділю - хмарно з проясненнями, температура -2°...+7°.

Вас також можуть зацікавити інші новини погоди:

Автор: Катерина Лиманська