Трансгендерна топмодель уперше стала амбасадором Armani

2 місяців тому нараз 24

Бразильська супермодель і акторка 24-річна Валентина Сампайо вперше стала обличчям косметичного бренду Armani Beauty. Перший "янгол"-трансгендер бренду жіночої білизни Victoria`s Secret вже знялася в рекламі помади Lip Power.

Кадрами з ефектного кампейну зірка опублікувала в Instagram. На серії знімків постала в синьому комбінезоні з пікантним вирізом. Модель позувала з помадою нюдового відтінку і макіяжем з акцентом на очі.

Бразильська супермодель і акторка Валентина Сампайо вперше стала обличчям косметичного бренду Armani Beauty Фото: instagram.com/valentts
Модель відверто заявляла, що робила операцію щодо зміни статіБразильська супермодель і акторка Валентина Сампайо вперше стала обличчям косметичного бренду Armani BeautyБразильська супермодель і акторка Валентина Сампайо вперше стала обличчям косметичного бренду Armani BeautyСампайо побудувала успішну кар'єру в модельному бізнесі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14-річна донька Йовович уперше стала обличчям модного бренду: ефектні кадри

"Як для транс-жінки, ця співпраця є важливим етапом, а для мене - здійсненням мрії", - підписала фото Сампайо.

Модель відверто заявляла, що робила операцію щодо зміни статі. Сампайо побудувала успішну кар'єру в модельному бізнесі. Зокрема, вона стала першою моделлю-трансгендером на обкладинці журналу Vogue. 2019-го Сампайо виступила cover girl мексиканського ELLE. До цього часу вона вже двічі прикрашала обкладинку бразильського ELLE і брала участь у рекламних кампаніях H&M, Opening Ceremony, levi's і L'oreal.

2018-го компанія Victoria`s Secret опинилась у центрі скандалу, коли ЛГБТ-спільнота звинуватила бренд у відсутності представників квір-культури серед "янголів". Після цього VS відмінили щорічний показ у грудні 2019-го. Компанія Victoria`s Secret виправилась і почала співпрацювати з моделлю-трансгендером Валентиною Сампайо.