Україна має сильних союзників. Ціна авантюр для Кремля буде зависокою - Кулеба

2 тижнів тому нараз 7

Пʼятниця, 12 листопада 2021 13:01

Україна має сильних союзників. Ціна авантюр для Кремля буде зависокою - КулебаКулеба і Блінкен підписують Хартію про стратегічне партнерство між Україною і США, 10 листопада, Вашингтон. Фото: mfa.gov.ua

Україна і США закріпили довгострокову стратегію у відносинах.

Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на брифінгу у Києві, повідомляє Gazeta.ua

"Повернулися вчора зі Сполучених Штатів Америки пізно ввечері. Цього тижня у Вашингтоні відбулася без перебільшення знакова подія для українсько-американських відносин.

Ми з державним секретарем Ентоні Блінкеним провели засідання комісії стратегічного партнерства, на якому підписали нову Хартію стратегічного партнерства України та США. Документ важливий для безпеки і добробуту нашої держави, українців", - сказав.

Йдеться про довгострокову стратегію відносин країна на наступні 10 років.

США закріпили підтримку України у протидії російській агресії. Особливий наголос - на оборонній співпраці.

"Надання Україні озброєння", - розповів Кулеба. Також США зберігатимуть санкції проти РФ до відновлення територіальної цілісності України. Підтвердили підтримку курсу України на членство в НАТО.

"У Кремлі мають розуміти, що Україна має сильних союзників. І ціна ціна будь-яких військових і гібридних авантюр буде для Росії зависокою", - заявив міністр.

Доповнюється.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Україна має сильних союзників. Ціна авантюр для Кремля буде зависокою - Кулеба». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua