Українці зможуть жити і працювати у Польщі на законних підставах до трьох років

2 місяців тому нараз 23

Українці зможуть на законних підставах провести у Польщі 18 місяців, після чого термін перебування у цій державі може бути продовжений ще на 18 місяців.

Як передає Укрінформ, про це з посиланням на прем'єра Польщі Матеуша Моравецького повідомляє МВС України у Фейсбуці.

Зазначається, що до Польщі приїхало вже більше 1 мільйона біженців, більшість – жінки та діти, поки чоловіки захищають свою землю.

«Українці зможуть на законних підставах провести у Польщі 18 місяців. Громадяни України зможуть спокійно працювати у Польщі. Термін перебування може бути продовжений ще на 18 місяців, загалом громадяни України зможуть пробути у Польщі до 3-х років», - уточнюється у повідомленні.

Зі свого боку поляки, які приймають у себе українських біженців, отримають фінансову підтримку від держави - близько $8,7 на день, або близько $263 місяць. Також українці матимуть доступ до держпослуг на загальних підставах, йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України.

Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Фото: Hyser

Переглянути джерело