Укрексімбанк пояснив, чому повернув на роботу нападників на журналістів

2 тижнів тому нараз 13

Четвер, 11 листопада 2021 23:39

Законних підстав для подальшого відсторонення Директора департаменту банківської безпеки "Укрексімбанку" Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки банку Олега Осіпова немає. 4 жовтня вони стали учасниками нападу на знімальну групу програми "Схеми".

"Кримінальне провадження за ознаками кримінальної караності діянь, в якому Олег Осіпов та Ігор Тельбізов мають статус обвинувачуваних, розглядає Голосіївський районний суд міста Києва. Згідно з чинним кримінально-процесуальним законодавством роботодавець не має законних підстав відсторонювати від роботи працівника через його статус обвинуваченого у кримінальному провадженні", – пояснили в Укрексімбанку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрексімбанк поновив на посадах двох нападників на журналістів "Схем". Одного звільнили

Їх поновили на посадах після закінчення внутрішнього розслідування. Наказ про поновлення датований 9 листопада. Результати внутрішнього розслідування банк досі не оприлюднив.

4 жовтня на журналістів "Схем" скоїли напад під час інтерв'ю з головою Укрексімбанку.

У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. Інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося запитання журналіста.

Журналісти відтворили знищене відео.

6 жовтня Мецгер заявив про складання повноважень на час слідства.

×

Якщо ви помітили помилку у тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Зараз ви читаєте новину «Укрексімбанк пояснив, чому повернув на роботу нападників на журналістів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua